Правоохоронці повідомили про підозру директору підприємства у привласненні майна комунального підприємства на суму майже 15 мільйонів гривень.
За даними слідства, у 2018 році між комунальним підприємством та товариством з обмеженою відповідальністю було укладено договір на реконструкцію очисних споруд у Валках. Загальна вартість проєкту становила 32,5 мільйона гривень. У межах виконання робіт підрядник закупив і поставив 25 одиниць обладнання вартістю понад 14,7 мільйона гривень. Фінансування здійснювалося за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.
Після початку повномасштабного вторгнення обладнання комунального підприємства передали на відповідальне зберігання товариству. Згодом представники підприємства заявили, що майно нібито було знищене внаслідок обстрілів.
Однак під час слідчих дій правоохоронці встановили, що обладнання не було знищене. За їхніми даними, воно перебувало за місцем проживання директора товариства.
Слідство вважає, що до злочину причетний 47-річний житель Богодухівського району, який є директором підприємства та депутатом Богодухівської міської ради. За версією правоохоронців, після прийняття обладнання на відповідальне зберігання він привласнив майно комунального підприємства.
Згідно з висновками економічної експертизи, сума завданих збитків перевищує 14,79 мільйона гривень. Чоловіку повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України: привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Санкція статті передбачає від семи до дванадцяти років позбавлення волі з можливим позбавленням права обіймати певні посади та конфіскацією майна.

