Спортсмени Богодухівської громади двома командами дебютували у І турі Відкритого чемпіонату Валківської міської територіальної громади з паркового волейболу 4х4.

У першому матчі команда «Богодухів-2» зустрілася з АФК «Різуненкове». Попри старання наших спортсменів, поєдинок завершився перемогою суперників із рахунком 3:0.

Також у межах турніру відбулося внутрішнє дербі між двома командами Богодухівської громади. Перемогу в ньому здобула команда «Богодухів-1», яка впевнено переграла «Богодухів-2» з рахунком 3:0, повідомляють в Богодухівській міській раді.

Участь у змаганнях стала гарним стартом для спортсменів громади та можливістю отримати цінний ігровий досвід. Попереду на команди чекають нові матчі та боротьба за високі результати.

Для богодухівських волейболістів це лише початок турнірного шляху, а вболівальники вже можуть очікувати на нові яскраві виступи та перемоги.