У непрості часи особливо приємно розповідати про молодих земляків, які завдяки таланту, праці та наполегливості впевнено йдуть до своєї мрії. Один із них – колишній вихованець Богодухівської ДЮСШ, уродженець Губарівки Єгор Шерстюк, який нещодавно повернувся з міжнародного турніру в Хорватії у складі юнацької збірної України U-18.


На турнірі українська команда провела три контрольні матчі проти сильних європейських суперників. Поєдинок із Норвегією завершився нічиєю - 1:1, матч із Фінляндією- 0:0, а збірну Туреччини українці перемогли з рахунком 1:0. Особливо приємно, що наш земляк взяв участь у всіх трьох зустрічах і, за оцінками тренерів, продемонстрував високий рівень гри.
Сьогодні футбольні вболівальники Богодухівщини уважно стежать за його успіхами та сподіваються побачити Єгора у складі збірної України U-19, яка готується до чемпіонату Європи.
Втім, шлях до цього рівня розпочався далеко не на великих стадіонах.
Усе починалося в Богодухові…
До ДЮСШ Єгор прийшов у 2018 році. Тоді він тренувався разом із хлопцями, які були на два-три роки старшими за нього. Постійні тренування, районні та обласні турніри, виступи за ДЮСШ Богодухів і МК «М'ясний» поступово загартовували характер юного футболіста та допомагали розкривати його талант.
Одним з перших тренерів Єгора був Андрій Луценко, який і сьогодні з особливою теплотою згадує свого вихованця.
- Я бачив, що Єгор уже переріс той рівень, на якому грав у нас, -ділиться Андрій Луценко. -У 12 років він дебютував у дорослому чемпіонаті Богодухівського району, а згодом у складі ФК «Богодухів» забив свій перший м'яч дорослій команді. Для такого віку це було дуже серйозне досягнення.
Саме тоді він зрозумів, що хлопцеві потрібно рухатися далі.
- Пам'ятаю, як одного дня сказав батькам: «Завтра їдемо до "Металіста" на перегляд», -веде далі тренер.- І батьки молодці - відклали всі справи, і вже наступного дня ми були в Харкові. Після першого ж дня перегляду Єгора зарахували до академії. Чесно кажучи, для мене це не стало сюрпризом…
Далі були роки наполегливої роботи, тренувань і нових викликів. Перші збори з основною командою харківського клубу, дебют у Першій лізі, перший забитий м'яч на професійному рівні, виклики до молодіжної збірної України.
Втім, тренер переконаний: найголовніше для Єгора ще попереду.
У це віримо і ми, земляки, та щиро бажаємо Єгору нових перемог, вдалих матчів та здійснення найзаповітнішої мрії - одягнути футболку національної збірної України та прославляти рідну Богодухівщину на міжнародній арені…
Фото: 2019 рік і 2026 рік.: Єгор Шерстюк -справа.
