Готуємо з МАЯКОМ!
Встигніть приготувати пиріг, доки ще ж ягода на грядці.
Інгредієнти для тіста:
Яйця - 3 шт.
Цукор - 150 г
Сіль - дрібка
Вершкове масло (розтоплене) - 70 мл
Сметана або ж натуральний / грецький йогурт - 150 г
Борошно - 200 г
Розпушувач - 10 г
Полуниця - 250-300 г
Для штрейзельної крихти:
Борошно - 50 г
Вершкове масло (м'яке) - 40 г
Цукор - 20 г
Приготування:
Збийте яйця з цукром і дрібкою солі до пишної світлої піни.
Додайте розтоплене вершкове масло та сметану (або йогурт). Обережно перемішайте лопаткою до однорідності, зберігаючи повітряність маси.
Викладіть половину тіста у змащену форму.
Полуницю розріжте навпіл і розподіліть по тісту.
Зверху викладіть решту тіста.
Прикрасьте верх пирога полуницею ( цілими ягодами).
Для крихти розітріть руками цукор ,муку та масло до утворення крихти. Можливо, доведеться ще трішки додати муки ( залежить від масла,яке візьмете). Крихта не має липнути до рук,але і надто сухою теж.
Посипте пиріг.
Випікайте в залежності від вашої духовки - при 170 градусах нам знадобилося 50-55 хвилин , потім стояв у вимкненій духовці. Орієнтуйтеся на колір ,провіряйте шпажкою.
Форма у нас була розміром як для хлібини. Пиріг підходить під час випікання.Тому не турбуйтеся ,що ягід спочатку більше,ніж тіста.. СМАЧНОГО!
