Начальник Богодухівської районної військової адміністрації Анатолій РИСЦОВ взяв участь у врученні нової спортивної форми для юних спортсменів району.
Ця ініціатива стала можливою завдяки щирій підтримці друзів України з усього світу:
🔹 Альони Краснікової та ГО «Обійми» (Канада – Україна),
🔹 Пауля Хьюза та організації «H.U…
У чарівній атмосфері творчості, ніжності та весняного тепла у Комунальному закладі «Богодухівський центр дитячої та юнацької творчості» відбувся яскравий театралізований концерт під символічною назвою «Весна іде, красу несе, а тій красі радіє все...»
Цей захід став справжнім святом для глядачів завдяки злагодженій роботі тв…
Розмова з Іриною Горіною — тренеркою Богодухівської ДЮСШ.
Уже не один рік у спортивному житті Богодухова яскраво звучить ім’я тренерів Ірини та Олега Горіних — наставників, які виховують покоління волейболістів у нашій громаді.
Цього травня вони оголосили новий набір — і ми вирішили дізнатися більше про спортивне життя, тр…
Мешканців Харківщини попереджають про нові схеми інтернет-шахраїв
На Харківщині почастішали випадки інтернет-шахрайства. Про основні кіберзагрози та як від них уберегтися розповів під час брифінгу начальник відділу Управління протидії кіберзлочинам Харківської області Департаменту кіберполіції Руслан Сень.
За його словами, наразі найпопулярнішою схемою у інтернет-шахраїв є така, де просять проголосувати в підтримку дітей за їх участь у конкурсах.
«Таким чином зловмисники в телеграмі отримують доступ до акаунтів жертв, які намагаються залишити свій голос», - зазначає Руслан Сень.
В поліції попереджають: якщо вам приходить повідомлення з проханням за щось проголосувати, запозичити гроші тощо – перевірте достовірність цієї інформації.
Щоб захиститися від кібершахраїв, варто дотримуватись таких правил:
використовуйте надійні паролі;
регулярно оновлюйте всі програми;
уникайте відкриття ненадійних або невідомих вам листів та вкладень, оскільки вони можуть містити шкідливе програмне забезпечення;
використовуйте двофакторну аутентифікацію;
захищайте свою мережу: встановіть брандмауери та інші засоби захисту мережі для уникнення несанкціонованого доступу;
уникайте відвідування сумнівних або ненадійних веб-сайтів, що можуть містити шкідливі програми або фішингові посилання;
підтримуйте гігієну своїх пристроїв, блокуйте їх по завершенню роботи. Користуйтесь застосунками лише з офіційних сервісів. Не користуйтесь незнайомим WI-FI;
долучайтеся до проєкту "BRAMA" та продидійте пропаганді ворога разом із тисячами українців.