13 листопада 2024 року відбулася важлива подія — ще один вагомий внесок у спільну справу перемоги України. Завдяки ініціативі директора ТОВ «ЛЕКОРНА» Владислава МАКАРОВА, наші захисники отримали надійний позашляховик Nissan Navara Platinum.
Про це повідомляє Богодухівська районна військова адміністрація.
Під час…
Після початку повномасштабного вторгнення близько трьох мільйонів українців були змушені покинути свої домівки та переїхати до інших регіонів. Переїзд вимушених переселенців часто супроводжується втратою житла, майна та джерел доходу. Тож ці люди як ніхто потребують юридичної допомоги. Публікуємо добірку безоплатних ініціатив та проєктів,…
КЗ «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради Харківської області» вже багато років є надійною опорою для жителів громади. Раніше земляки і землячки знали його як «терцентр», і ця назва вже давно «укорінилася» серед жителів Богодухівщини. Тут працюють люди, які присвятили своє житт…
Мешканців Харківщини попереджають про нові схеми інтернет-шахраїв
На Харківщині почастішали випадки інтернет-шахрайства. Про основні кіберзагрози та як від них уберегтися розповів під час брифінгу начальник відділу Управління протидії кіберзлочинам Харківської області Департаменту кіберполіції Руслан Сень.
За його словами, наразі найпопулярнішою схемою у інтернет-шахраїв є така, де просять проголосувати в підтримку дітей за їх участь у конкурсах.
«Таким чином зловмисники в телеграмі отримують доступ до акаунтів жертв, які намагаються залишити свій голос», - зазначає Руслан Сень.
В поліції попереджають: якщо вам приходить повідомлення з проханням за щось проголосувати, запозичити гроші тощо – перевірте достовірність цієї інформації.
Щоб захиститися від кібершахраїв, варто дотримуватись таких правил:
використовуйте надійні паролі;
регулярно оновлюйте всі програми;
уникайте відкриття ненадійних або невідомих вам листів та вкладень, оскільки вони можуть містити шкідливе програмне забезпечення;
використовуйте двофакторну аутентифікацію;
захищайте свою мережу: встановіть брандмауери та інші засоби захисту мережі для уникнення несанкціонованого доступу;
уникайте відвідування сумнівних або ненадійних веб-сайтів, що можуть містити шкідливі програми або фішингові посилання;
підтримуйте гігієну своїх пристроїв, блокуйте їх по завершенню роботи. Користуйтесь застосунками лише з офіційних сервісів. Не користуйтесь незнайомим WI-FI;
долучайтеся до проєкту "BRAMA" та продидійте пропаганді ворога разом із тисячами українців.