Практикантки – про «Маяк»

Так співпало, що якраз у лютому, коли день народження газети, в редакції проходили практику  майбутні журналістки- студентки Харківського національного економічного університету імені С.Кузнеця Ксенія ТКАЧЕНКО і Альбіна ШИТОХА. 


Дівчата допомагали маяківцям у створенні матеріалів для газети, спілкувалися з нашими читачами, підказували цікаві ідеї для удосконалення районного часопису, гортали пожовклі сторінки «Маяка», готуючи рубрику «Газета з багатою історією» (дивіться 7 сторінку).


 Певно, це символічно, що газета з 94-річною історією отримала «нове дихання». Тож слово – майбутнім журналісткам.


Альбіна:
-    Гортаючи сторінки Богодухівської газети "МАЯК", я відчула, як мене огортає чаруюча аура минулого. Старі підшивки газет, акуратно складені на полицях, немов запрошували зануритися у вир історії краю, зафіксованої  на пожовклих сторінках.
Починаючи з 1930 року, "МАЯК" став свідком бурхливих подій, що вирували на теренах України. 

 Кожен випуск – це хроніка життя людей, їх радощів і печалей, перемог і поразок. Перегортаючи сторінки, я ніби мандрувала крізь час, відчуваючи зв'язок з тими, хто жив і творив у минулому.

Статті, написані простою, але щирою мовою, розповідали про будні колгоспників, трудові подвиги, успіхи в освіті та культурі. З газетних шпальт на мене дивилися обличчя людей, чиї долі переплелися з історією Богодухова та всієї країни. 

  Особливо вразили випуски воєнних років, пронизані болем втрат і вірою в перемогу - вони стали свідченням стійкості та незламності духу українського народу.
Щиро вдячна людям, які протягом багатьох років створювали цю газету. Завдяки їхній праці ми можемо доторкнутися до минулого, зробити висновки та будувати краще майбутнє.

"МАЯК" – це не просто газета. Це скарбниця пам'яті, джерело знань і натхнення. Перечитуючи старі випуски, я відчула зв'язок з минулим, глибше зрозуміла сьогодення і з надією почала дивитися в майбутнє.