З настанням тепла у багатьох мешканців громади виникла необхідність прибратися на вулиці, у дворі,  в сараях, тощо. Пройшов час підрізання дерев, кущів, видалення квітів, які залишилися на клумбах з осені… Людина, як справжній господар, наводить лад у своєму домоволодінні. І це правильно. Багато наших земляків здійснюють компостування органічних відходів. Про це говорить і «Маяківське» опитування на цю тему у групі Фейсбук- дивіться інфографіку. 
На цих фото – облаштовані компостні ями на невеликих присадибних ділянках у так  званому  «військовому  містечку» Богодухова. Господарі впевнені, що компостування – це достойна екологічна відповідь на те, що робити з опалим листям та харчовими відходами, це  турбота про навколишнє середовище та здоров'я наших дітей та внуків. І це правильно. Про те, як  здійснювати компостування – дивіться у матеріалі 

ФОТОФАКТ. На Комплекс з управління відходами привозять не лише побутове сміття, а й органічні відходи - листя, подріблені гілки, траву…Це все можна було б компостувати- цим самим полегшити роботу працівників Комплексу  і заготовити для свого городу чи клумби органічне добриво

Що робити з негабаритним чи будівельним сміттям? Куди подіти  старі меблі, шифер, дошку тощо?

Про це редакція газети «МАЯК» запитала у головного адміністратора  КП "Господар" Богодухівської міської ради Ніни ЯРОШЕНКО.

 Ось що  повідомила Ніна Миколаївна:

 

-    Якщо є власний транспорт - вивезіть на Комплекс з управління відходами (м.Богодухів, вул.Космічна, 1- С). Якщо немає транспорту -  зверніться до КП «Господар» (вул. Ярослава Мудрого, 2, 
-    тел.3-23-32) - підприємство надасть транспорт для забезпечення вивезення  відходів за певну плату. Можу порадити мешканцям вулиці об’єднувати свої зусилля під час прибирання територій та спільно  оплачувати  необхідні транспортні послуги. 
Вкотре хочу  закликати кожного мешканця: якщо хочете  жити в чистій громаді  – вчіться сортувати сміття! Вчіться самі, вчіть цьому своїх дітей і онуків.  
Більшість органічних відходів (листя, подріблені гілки, траву, овочі, фрукти, тощо) можна  винести до компостної ями і з часом використати як добриво. 
Папір,  скло, метал, пластикові пляшки можна здати або продати  як вторинну сировину. 
 Використані батарейки та акумулятори приймаються магазинами, що їх продають.